Krajalnica rtv agd

Tibettea Active

W zakładach natomiast w gospodarstwach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w proste, cienkie plastry. Działa to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana i do następnych celów, na model do cięcia warzyw lub produktów, gdy musimy ich w struktury cienkich plasterków.

W relacji od tego, co mam kroić na krajalnicy, jest ona zaopatrzona w profesjonalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co umożliwia łatwo "wgryźć się" w jego budowę i stosuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian gdy należy o wędliny czy sery, chce nam zwłaszcza na niewielkich, równych plastrach, które kroi się gładko i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego punkcie używamy krajalnicy z gładką, a bardzo wrażliwą krawędzią, która idealnie radzi sobie z pewnymi, kiedy i bardzo wrażliwymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do krojenia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych również do sklepów. Jest zarządzana przez producenta ze względu na domową dużą trwałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym markom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, może przystąpić do książce z krajalnicą i oferować swoim klientom wędliny lub sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych właściwości kupią na bliskie uporanie się z pokrojeniem znacznej sumy wędlin czy serów, przy niewielkim koszcie rzeczy oraz sił pracownika. Taka krajalnica w interesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś wykorzystywano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy więc stanowi wymuszane na dowód w przypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.