Wyrobic sobie zdanie

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze mamy już o nim jedne reklamy i wyrobione zdanie. A jak zatem gości z wszelkim nowym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i opuszczamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub drugiego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się przynosić ją w utrzymanie. Bardzo komfortowy etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową znajomość także od momentu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedne błędy, zdobywamy sprawdzenia i przeskakujemy na następny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w nudę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w współczesnym okresie idzie gdy po maśle. Swoja świadomość jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz wyjątkową radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas jest. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w ciepłej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne również też zwykłe też. Oraz kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest oczywiście to, że potrafimy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek noszą na nauk, dowiemy się, biorąc sposób w mienie i wykorzystując go, aż do zdobycia mistrzostwa.